Puslapis 1 iš 95  > >>

2019-04-19

Nepraraskime viltingos dvasios...

Šv. Velykos kiekvienais metais tarsi iš naujo sukrečia, kai nerimsta širdis, kupina vidinės laisvės jausmo, ir blaškosi mintys kaip permainingas pavasario vėjas. Ieškome, kas nuramintų, įkvėptų, leistų išgyventi nerepetuotą džiaugsmą. IIIc klasės gimnazistė Alma Adomaitytė dovanoja pluoštelį savo kūrybos... Tebūnie tai prasmingas stabtelėjimas, šv. Velykų žinia...

velykosGimnazijos jaunieji žurnalistai 

Almos kūryba

2019-04-16

Tikime jūsų gerumu

2019-04-16

Gera dalytis šviesa ir šiluma

Ia klasės gimnazistai šv. Velykų proga pasveikino Rozalimo Švč. Mergelės Marijos vardo parapijos senjorų namų gyventojus.

2019-04-15

Vis tiek šauniai pasirodėme

Balandžio 11 d. „Atžalyno“ gimnazijos posėdžių ir konferencijų salėje vyko teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etapas. Renginyje dalyvavo 5 komandos iš viso rajono. Mokiniai turėjo galimybę įsivertinti savo žinias, pateiktas iš įvairių teisės sričių, buvo organizuojamas protų mūšis. Mūsų gimnazistų komanda „Įstatymų sergėtojai“, kurią sudarė Toma Stanevičiūtė (IIa), Jokūbas Kancė (IIa) Ugnė Urbonaitė (IIb), Marta Jasiūnaitė (IIb) ir Rojus Valteris (IIb), užėmė II vietą. Džiaugiuosi mokinių puikiomis žiniomis ir jų drąsa.

Beje, didžiuojamės, kad nugalėtojų grupėje „Homo sapiens“ yra ir Beata Vaitiekūnaitė bei Ema Balašauskaitė, veiklios mūsų mokinės.

Istorijos mokytoja Gražina Kairiūkštienė

2019-04-15

Sėkmė buvo šalia...

Balandžio 11 d. mūsų gimnazijoje vyko Pakruojo rajono bendrojo lavinimo mokyklų komandų šaškių varžybos. Linkime geros kloties Linkuvos gimnazijos ugdytiniams, kurie iškovojo I vietą ir vyks į finalinį etapą, o mes džiaugiamės mūsų mokinių komanda, užėmusia II vietą. Dėkojame mokytojui Rimvydui Rimkui.

 

2019-04-10

Pasidalijome mintimis

Kovo 27-ąją Pakruojo sinagogoje Pakruojo miesto vietos veiklos grupė suorganizavo informacinį renginį, kuriame buvo pristatomi įvykę ir tęstiniai projektai. Mūsų gimnazistės savanorės Vakarė Vasiliauskaitė ir Monika Štaudytė aptarė „Atžalyno“ gimnazijoje įgyvendinto ES struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto „KELRODIS – galimybių studija: per nūdienos reikmes bei trūkumus į kokybišką ir inovatyvią tarnystę ateities paslaugų sferoje“ veiklas.

2019-04-10

Pasidžiaukime kartu su Ineta – konkurso „Laisvės kontūrai“ finalininke

Kiekvienais metais Vytauto Didžiojo universiteto Katalikų teologijos fakultetas kviečia mokinius dalyvauti tradiciniame respublikiniame 9-12 klasių kūrybinių darbų konkurse „Laisvės kontūrai“.

IVc klasės gimnazistė Ineta Jurevičiūtė jau antrus metus stengiasi pagauti laimės paukštę ir vertinimo komisijai pristato mokslinės krypties referatą. Šiemet mergina pasirinko opią temą „Eutanazija – žmogaus teisė į orią mirtį“ ir atsakingai rinko medžiagą bei skaitė knygas, nagrinėjo straipsnius.

Darbas davė vaisių! Abiturientė – finalininkė, viena iš penkiolikos geriausių respublikoje (darbų atsiųsta apie šimtą). Balandžio 5 d. Ineta vyko į VDU Katalikų teologijos fakultetą, įsikūrusį Kaune, apginti savo darbo bei kovoti dėl I-III nugalėtojų vietos.

Tikybos mokytoja Laimutė Činčienė

Puslapis 1 iš 95  > >>