Puslapis 1 iš 114  > >>

2020-05-22

Sveikina

Gerbiami mokyklų vadovai, Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda sveikina visus šalies abiturientus paskutinio skambučio proga. Prašome pasidalinti sveikinimo įrašu savo mokyklos abiturientų Paskutinio skambučio šventės proga.

Sveikinimo įrašą rasite čia:

https://wetransfer.com/downloads/ba8c9932ed733f70d62ec3470fac5ac920200522080654/d441bc?fbclid=IwAR0zAf5oyKTVDoh5a4n2-V5zXKnb5ROXegOOZ-zgffSZtdZ0jeQ1u2uziUE

Spaudos pranešimą galite skaityti čia:

https://www.lrp.lt/lt/ziniasklaidos-centras/naujienos/prezidentas-pasveikino-abiturientus-paskutinio-skambucio-proga/34124

Dėkojame visiems pedagogams už nuoširdų darbą sudėtingu karantino laikotarpiu.

Nuoširdžiai,

Vilma BAČKIŪTĖ

Prezidento patarėja Švietimo,

mokslo ir kultūros grupė

Mieli abiturientai, Šie mokslo metai buvo kitokie. Vieni tai priėmė kaip įdomų, novatorišką ir gal net smagų potyrį, kitiems tai buvo daugiau pasiruošimo pareikalavęs įvykis.

Su šiais iššūkiais gyveno visas pasaulis, tačiau nenoriu plėstis apie pandemiją. Dabar visas dėmesys yra į Jus, mieli abiturientai.

Paskutinis skambutis reiškia, kad Jūs pabaigėte svarbų gyvenimo etapą. Žinoma, norinčiųjų pasitikrinti savo žinias, įsivertinti, ko išmoko per visus tuos metus mokykloje, dar laukia brandos egzaminai.

Iš anksto linkiu kiekvienam didžiausios sėkmės, o mes rūpinsimės, kad Jūs egzaminus laikytumėte saugioje aplinkoje.

Gyvenimas ne kartą įrodė, kad bet kada gali įvykti netikėčiausi dalykai, susijaukti planai, gal net svajonės. Tačiau nelengvu metu turime elgtis taip, kad mūsų veiksmai negriautų, o statytų ateities kelią.

Todėl visiems jaunuoliams linkiu nebijoti rinktis, ieškoti, priimti iššūkius. Kiekvienas jų suteikia naujas galimybes, kurios tik sustiprina, išmoko.

Dėkoju mokinių tėvams ir mokytojams, kurie ugdė, rūpinosi dabar jau užaugusiais vaikais. Ačiū už sudėtingą, bet prasmingą darbą. Jūs atskleidžiate jauno žmogaus gebėjimus, juos iškeliate, išleidžiate pasiruošusią asmenybę į atvirą pasaulį.

Paskutinio skambučio šventė šiemet nebus tokia, kokia būdavo įprastai. Abiturientai, Jūs verti to džiaugsmo, šventės nuotaikos. Tačiau šiandien turime rūpintis ir vieni kitų sveikata. Būkime sveiki, saugokime save ir savo artimuosius, draugus.

Ir prisiminkime, šventė tikra tada, kai ji džiugina mūsų širdis. Neleiskime jai liūdėti, ji verta Jūsų laimės, o jos gyvenime turėsite dar tiek daug.

Švietimo, mokslo ir sporto ministras dr. Algirdas Monkevičius

2020-05-22

Kvečiame!

Maloniai kviečiame 13 val. žiūrėti Paskutinio skambučio šventės filmą.

Skelbiame nuorodą:

72 laida. Paskutinis skambutis

2020-05-22

Mieloji mūsų bendruomene!

Jaunieji gimnazijos žurnalistai bendradarbiaudami nuotoliniu būdu parengė naują laikraštuko „Atžalynas“ iš arti“ numerį. Jame – gimnazijos administracijos, mokytojų ir mokinių mintys apie karantino laikotarpį, nuotolines pamokas. Taip pat kviečiame skaityti interviu su abiturientais, dalyvavusiais respublikiniame projekte „Literatūrinė Lietuva“. Be to, tikimės, kad skaitymas bus turiningas, nes leidinuke rasite ir gimnazistų kūrybos. Džiaugiamės talentingų mokinių minčių polėkiu ir dėkojame jiems už drąsą.

Be abejo, didžiausiais dėmesys Jums, ABITURIENTAI. Paskutinio skambučio proga Jus sveikina visos gimnazijos klasės. Būtinai pasklaidykite internetinio laikraštuko puslapius – rasite įvairių palinkėjimų. Brangieji, tegul Jūsų akys visada dega gyvenimu, puoselėkite paprastumą, nuoširdumą ir gerumą. Lengvos pradžios!

P.S. Laikraštuką rasite mūsų gimnazijos interneto svetainėje, pasirinkę antraštę „Mokyklos laikraštis“. Linkime smagių skaitymo akimirkų. Visada yra galimybė rinktis, bet esame optimistai ir galvojame, kad liksite ištikimi mūsų laikraštuko skaitytojai.

Jaunieji gimnazijos žurnalistai ir vadovė

2020-05-22

Sveikiname!

2020-05-20

Kvietimas

2020-05-17

Dėl naujų uniformų matavimo

Norime informuoti, kad uniformų matavimas ir užsakymų priėmimas vyks birželio 1-20 dienomis parduotuvėje ELVA adresu: Vilniaus g. 146, Šiauliai (I-V - 11-18 val., VI – 11-15 val.).

Atlikus užsakymą sutartu laiku, uniformas pristatysime iki 08 - 25.

Jei vaikai pageidautų uniformas užsisakyti mokykloje, matavimas vyktų rugsėjo 2-3 dienomis ir jas atvežtume iki spalio 1 d.

Pagarbiai UAB „Elva“

Tel. 869968470 el. p. info1@elva.lt

http://www.elvaparduotuve.lt/parduotuve/category/mokyklines-uniformos-kmm/

 

2020-04-30

Pavasario žydėjimas kviečia pasitikti gegužės mėnesį

Gegužės pirmasis sekmadienis – Motinos diena. Mes esame nepaprastai dėkingi Jums VISOMS už jausmus, atvertus bendrystei, už meilę be išskaičiavimo, už laiką, skirtą mums. Mielosios mamytės, močiutės, būkite pasveikintos, apkabintos ir išbučiuotos.

Gimnazijos bendruomenės vardu

Jus sveikina jaunieji žurnalistai

 AČIŪ už...

Puslapis 1 iš 114  > >>