Mokomi dalykai |
Mokytojas |
Auklėtojas |
Kabineto numeris |
Lietuvių kalba ir literatūra, teatras |
VALDAS GASPARAVIČIUS |
|
211 kab. (priestato 2 aukštas) |
Lietuvių kalba ir literatūra |
VALDA JUKNIENĖ |
|
213 kab. (priestato 2 aukštas) |
Lietuvių kalba ir literatūra |
ROMUALDA JUKNEVIČIENĖ |
|
212 kab. (priestato 2 aukštas) |
Anglų kalba |
VILMA SABALIAUSKIENĖ | 412 kab. (priestato 4 aukštas) | |
Anglų kalba | VILIJA PAČEKAJIENĖ |
|
411 kab. (priestato 4 aukštas) |
Anglų kalba |
RASA STRAVINSKIENĖ | 413 kab. (priestato 4 aukštas) | |
Prancūzų kalba |
INGA UŠINSKAITĖ |
207 kab. (2 aukštas) |
|
Rusų kalba |
VITA PĖŽELIENĖ | 312 kab. (priestato 3 aukštas) | |
Istorija |
GRAŽINA KAIRIŪKŠTIENĖ | 307 kab. (3 aukštas) | |
Matematika | ALMA PETRULAITIENĖ |
|
206 kab. (2 aukštas) |
Matematika | AUŠRA VASILEVIČIŪTĖ |
205 kab. (2 aukštas) |
|
Matematika | RITA VINSKŪNAITĖ |
|
204 kab. (2 aukštas) |
Informacinės technologijos / informatika | IRMA BALČIŪNIENĖ |
|
210 kab. (2 aukštas) |
Informacinės technologijos / informatika, ekonomika ir verslumas |
GRAŽINA GASIŪNIENĖ |
208 kab. (2 aukštas) |
|
Fizika | VIDA IMANAVIČIŪTĖ |
|
308 kab. (3 aukštas) |
Fizika | RASA BERTULIENĖ |
|
|
Geografija | GINTARĖ VAITIEKŪNIENĖ |
306 kab. (3 aukštas) |
|
Biologija |
DAIVA MAKAUSKIENĖ | 310 kab. (3 aukštas) | |
Chemija |
VITA GUDONIENĖ | 303 kab. (3 aukštas) | |
Chemija | MONIKA NAKČIŪNIENĖ |
|
303 kab. (3 aukštas) |
Dailė, technologijos | SIMONA ČEMOŠKAITĖ |
|
112 kab. (priestato 1 aukštas) 113 kab. (priestato 1 aukštas) |
Muzika | VAIVA KLUPŠIENĖ |
301 kab. (3 aukštas) |
|
Technologijos |
EGIDIJUS IMPOLIS | Priestatas | |
Fizinis ugdymas |
DEIMANTĖ JUKNEVIČIENĖ |
I a, I b, I c kuratorė |
203 kab. (2 aukštas) Fizinio ugdymo mokytojų |
Fizinis ugdymas | RIMVYDAS RIMKUS |
|
Fizinio ugdymo mokytojų kambarys (Sporto salė, 2 aukštas) |
Tikyba | LAIMUTĖ ČINČIENĖ |
201 kab. (2 aukštas) |
|
Etika | EGLĖ LEBEDIENĖ |
207 kab. (2 aukštas) 301 kab. (3 aukštas) |
|
Filosofija | ROKAS VENCKUS |
|
311 kab. (priestato 3 aukštas) |
Šokis | AUDRONĖ GELEŽINYTĖ-ŠNIUKIENĖ |
III a, III b, III c kuratorė |
Aerobikos salė (Sporto salė, 2 aukštas) |
Pareigos |
Vardas, Pavardė |
Kabineto numeris |
IV a, IV b, IV c klasių kuratorė |
INESA TAMULIONYTĖ-POŠKAUSKIENĖ |
311 kab. (priestato 3 aukštas) |
II a, II b, II c klasių kuratorė |
VILMA VADAPALIENĖ |
313 kab. (priestato 3 aukštas) |
Socialinė pedagogė |
ROMA STOČKĖ |
314 kab. (priestato 3 aukštas) |
Specialioji pedagogė |
INTA BULAITIENĖ |
302 kab. (3 aukštas) |
Mokytojo padėjėja |
LAIMUTĖ ŽEMAIČIŪNIENĖ |
106 kab. (1 aukštas) |
Mokytojo padėjėja |
RAMINTA SIMONAITIENĖ |
305 kab. (3 aukštas) |
Bendrabučio auklėtoja |
RITA KARKLIENĖ |
Gimnazijos bendrabutis, (L. Giros g. 4) |
Bendrabučio auklėtoja |
VALDA BALČIŪNIENĖ |
Gimnazijos bendrabutis, (L. Giros g. 4) |
Pareigos |
Vardas, Pavardė |
Kabineto numeris |
Kompiuterių sistemų inžinierius |
MINDAUGAS KĖBLIS |
209 kab. (2 aukštas) |
STEAM koordinatorė | VIDMINA ŠOSTAKIENĖ |
214 kab. (priestato 2 aukštas) |
Bibliotekininkė | DANUTĖ KUČINSKIENĖ |
Biblioteka (304 kab. 3 aukštas) |
Laborantė | DINA GVAZDAUSKIENĖ |
309 kab. (3 aukštas) |
Sekretorė | LAURA VADAKOJYTĖ |
104 kab. (1 aukštas) |
© 2023 Pakruojo "Atžalyno" Gimnazija